H8562KBZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8562KBZA
JLCPCB Part #
C1406691
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 562kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS