SM102035002JE
MFR.Part #
SM102035002JE
JLCPCB Part #
C2647634
Description
-55℃~+110℃ 1W 50kΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS