H8162KBZA
MFR.Part #
H8162KBZA
JLCPCB Part #
C1407899
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS