H84K22BDA
MFR.Part #
H84K22BDA
JLCPCB Part #
C1410880
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS