CRGV0805F590K
MFR.Part #
CRGV0805F590K
JLCPCB Part #
C3940652
Description
-55℃~+125℃ 125mW 590kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS