3430A3F7K5TE
MFR.Part #
3430A3F7K5TE
JLCPCB Part #
C6411204
Description
-55℃~+155℃ 3W 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS