H8392KBYA
MFR.Part #
H8392KBYA
JLCPCB Part #
C1408329
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS