H44K99BZA
MFR.Part #
H44K99BZA
JLCPCB Part #
C1409490
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS