RP73D2A3K57BTG
MFR.Part #
RP73D2A3K57BTG
JLCPCB Part #
C6417188
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.57kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS