H816R9BZA
MFR.Part #
H816R9BZA
JLCPCB Part #
C1406517
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS