H829K4BYA
MFR.Part #
H829K4BYA
JLCPCB Part #
C1408457
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS