Y07851K23000T9L
MFR.Part #
Y07851K23000T9L
JLCPCB Part #
C1496864
Description
-55℃~+125℃ 1.23kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS