H429K4BYA
MFR.Part #
H429K4BYA
JLCPCB Part #
C1411802
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS