RP73D2B21KBTG
MFR.Part #
RP73D2B21KBTG
JLCPCB Part #
C4323405
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS