H829K4BDA
MFR.Part #
H829K4BDA
JLCPCB Part #
C1409384
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS