352175KFT
MFR.Part #
352175KFT
JLCPCB Part #
C2075723
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS