CRGH0805J510R
MFR.Part #
CRGH0805J510R
JLCPCB Part #
C4097956
Description
-55℃~+155℃ 333mW 510Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS