H823K7DYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H823K7DYA
JLCPCB Part #
C1407722
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS