H423K7DYA
MFR.Part #
H423K7DYA
JLCPCB Part #
C1409616
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 500mW Metal Film Resistors ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS