CRG0805F22R
MFR.Part #
CRG0805F22R
JLCPCB Part #
C6538175
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS