H8220RFZA
MFR.Part #
H8220RFZA
JLCPCB Part #
C1403276
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS