H8270RFZA
MFR.Part #
H8270RFZA
JLCPCB Part #
C1403279
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS