MJ1131FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MJ1131FE-R52
JLCPCB Part #
C19358651
Package
Plugin
Description
1.13kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS