H8210RBYA
MFR.Part #
H8210RBYA
JLCPCB Part #
C3360850
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS