RN73C1J7K68BTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C1J7K68BTDF
JLCPCB Part #
C1729207
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount