H81K1FZA
MFR.Part #
H81K1FZA
JLCPCB Part #
C1403674
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS