H81K1DZA
MFR.Part #
H81K1DZA
JLCPCB Part #
C3573392
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS