H8196RBZA
MFR.Part #
H8196RBZA
JLCPCB Part #
C1406486
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS