YR1B249KCC
MFR.Part #
YR1B249KCC
JLCPCB Part #
C1400572
Description
-65℃~+155℃ 249kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS