ROX05SJ15K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ROX05SJ15K
JLCPCB Part #
C3464751
Package
Plugin
Description
-55℃~+130℃ 15kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS