H818R2BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H818R2BYA
JLCPCB Part #
C1408775
Package
Plugin
Description
18.2Ω 250mW Metal Film Resistors ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS