Y0789383R000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0789383R000T0L
JLCPCB Part #
C1464305
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 383Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors