H816K5BZA
MFR.Part #
H816K5BZA
JLCPCB Part #
C3515622
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS