SQMR58K2J
MFR.Part #
SQMR58K2J
JLCPCB Part #
C1368189
Description
-55℃~+250℃ 5W 8.2kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS