H814R7DZA
MFR.Part #
H814R7DZA
JLCPCB Part #
C1405720
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS