H812R1BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H812R1BZA
JLCPCB Part #
C3419439
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS