H822R1BZA
MFR.Part #
H822R1BZA
JLCPCB Part #
C1406496
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS