H4P20K5DZA
MFR.Part #
H4P20K5DZA
JLCPCB Part #
C1407578
Description
-55℃~+155℃ 1W 20.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS