H824R3BCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H824R3BCA
JLCPCB Part #
C1407012
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS