Y00752K50000B9L
MFR.Part #
Y00752K50000B9L
JLCPCB Part #
C1467159
Description
-55℃~+125℃ 2.5kΩ 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS