H419K6BZA
MFR.Part #
H419K6BZA
JLCPCB Part #
C1408994
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS