H8130RFYA
MFR.Part #
H8130RFYA
JLCPCB Part #
C1405305
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS