H810K5DYA
MFR.Part #
H810K5DYA
JLCPCB Part #
C1407769
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS