H830KDCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H830KDCA
JLCPCB Part #
C1405226
Package
Plugin
Description
250mW 30kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS