H8107RBZA
MFR.Part #
H8107RBZA
JLCPCB Part #
C1406632
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS