CRGCQ2512F15R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGCQ2512F15R
JLCPCB Part #
C4174550
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS