Y078988R2200T9L
MFR.Part #
Y078988R2200T9L
JLCPCB Part #
C1488242
Description
-55℃~+125℃ 300mW 88.22Ω Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS