H8107RBYA
MFR.Part #
H8107RBYA
JLCPCB Part #
C1408307
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS