H4P62RFCA
MFR.Part #
H4P62RFCA
JLCPCB Part #
C1405901
Description
-55℃~+155℃ 1W 62Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS