RN60D1201FRE6
MFR.Part #
RN60D1201FRE6
JLCPCB Part #
C1856123
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 1.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors